loading
Gümüştekin Yönetim HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Gümüştekin Profesyonel Site Yönetimi Gayrimenkul Otomotiv İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Yerleşimin ve konutlaşmanın hızla büyümesi ile yönetimsel ve organizasyon ihtiyaçlarının artması kaçınılmaz olmuştur. Hizmet sektörlerin özellikle bulunduğumuz bölgede aldığı talepler artış göstermektedir. 2008 yılında adım attığımız gayrimenkul sektöründen edindiğimiz tecrübeler ile her geçen gün daha da büyüyen bir firma olma yolundayız.

Site ve apartman yönetimi konusunun yasal belirlemeleri dahilinde ve oluşan talepler doğrultusunda her türlü ihtiyacınızı karşılamayı kendimize ödev bildik. Yine aynı bilinçle, "yaptığımız her proje yapacağımızın garantisidir” anlayışı ile tüm ekibimizle muhteşem işler çıkarmayı kendimize misyon edindik. Sektöre adım attığımız günden bu yana asla taviz vermediğimiz ilkelerimiz ile takip ettiğimiz teknoloji ve günlük gereksinimler doğrultusunda  büyüyen ve ilerleyen bir firma olma yolundayız.


Yapmış olduğumuz tüm işlerimizde, ilkelerimizden ödün vermeden, çizgimizden asla vazgeçmeden, hedeflerimizin yönünü şaşırtmadan çalışıyor ve sadece mutlu müşteriler biriktiriyoruz.
Siz de o mutlu müşterilerden olun istiyoruz!
 

Hakkımızda
Remzi Gümüştekin
Remzi Gümüştekin
Yönetim Kurulu Başkanı
Celal Gümüştekin
Celal Gümüştekin
Müdür

 Referanslar